KONST / Litografier / Färglitografi 14366466
nr 1436 6466
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 56/100. Färglitografi, bildmått: 57x50, yttermått inklusive ram: 88x77 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:52:57
5/12 15:10:56
6/12 16:52:28
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd